Bosch Servis – Uzman Teknisyenler

Dünyanın en büyük markalarından olan Bosch , dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’ nin de her noktasında Özel Bosch Servisleriyle siz müşterilerimizin yanında yer almaktadır. Sürekli olarak servis ağını genişleten Bosch tüm bunların yanında teknik ekibini ve hizmetlerini her daim geliştirerek sizlerin problemlerine en iyi çözümleri üretmektedir.

Bosch Servis

Her türlü sorunlarınız için en iyi hizmeti sağlayabilen teknik servis ekiplerimiz sizlerin kafasında en ufak bir soru işareti kalmadan problemlerinizi çözerek müşteri memnuniyetini sağlayacaklardır.

Bosch Servisleri

Bosch kullanıcılarına sağladığımız hizmetler içinde sizler için sağladığımız her türlü yedek parça yine bir yıllık garanti ile Bosch güvencesi altına alınmış olup yedek parça değişimindeki sorunlarınızı sıfıra indirmektedir. Ayrıca, her türlü sorun, istek ve şikayetlerinizi bize bildirebileceğiniz 7/24 çalışan Bosch Çağrı Merkezimiz sizlere yardımcı olabilmek için hizmet verebilmektedir. Bosch ürünlerini kullanan siz müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda her zaman Özel Bosch Servislerimizle yanınızda olacağız.

Genel kategorisine gönderildi Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*