Aylar: Kasım 2012

Yurtdışı eğitim görmek artık hayal değil.

Yurtdışı eğitim düşünen herkesin ilk hesap ettikleri aşamalardan birisi acaba masraflarım ne kadar olacak ? sorusudur. Çünkü yurtdışında yaşam için üniversite öğrenim giderleri ve sosyal yaşam giderleri göz önüne alındığında yurtdışında öğrenim gören öğrencilere ciddi bir maddi külfet gerekir.

Genel kategorisine gönderildi Etiketler: ,

2012 Sonbahar Dönemi KPDS Soruları Açıklandı

18 Kasım’da yapılan Kamu Personeli Yabancı Dil Sınavı (KPDS)’nda çıkmış sorular ÖSYM tarafından açıklandı. Sorular sınavdan 8 gün sonra açıklandı.

KPDS/ÜDS kategorisine gönderildi

Çetinsaya: “Akademisyenlik cazip hale getirilmeli”

YÖK Başkanı Gökhan Çetinsaya, akademisyenliğin daha cazip hale getirilmesi gerektiği yönünde bir açıklama yaptı.

Genel kategorisine gönderildi Etiketler: , , , ,

Kurumsal Eğitimler – Eğitim Kurumları

Kısaca bahsetmek gerekirse, Kurumsal eğitimler firmanız için özel olarak hazırlanmış olan eğitim içeriğine göre firma içi eğitim katılımcılarının katıldığı bir eğitim modelidir.

Genel kategorisine gönderildi

2012 KPDS Sonbahar Muhtemel Cevapları

2012 KPDS Sonbahar sınavı 18 Kasım’da yapıldı. Sorular ve Cevap Anahtarı henüz açıklanmadı. Ancak dilforum sitesindeki hocalarımızın aktardığı kadarıyla doğru cevapları size ulaştırıyoruz.

KPDS/ÜDS kategorisine gönderildi Etiketler: , ,

2012 ALES Sonbahar Soruları

2012 ALES Sonbahar sınavı 11 Kasım 2012 Pazar günü yapıldı. Sınavda çıkmış sorular ÖSYM tarafından yayınlandı. Sorulara ulaşmak için tıklayınız.

ALES kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,

ÜDS 2012 Sonbahar Sorular ve Sonuçlar

ÜDS

2012 ÜDS Sonbahar sınavı başarıyla gerçekleştirildi ve sınavı soruları ÖSYM tarafından yayınlandı. Sonuçlar 1 Kasım tarihinde açıklandı. Sorulara ulaşmak için haberimizin devamını okuyunuz.

KPDS/ÜDS kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,