Aylar: Eylül 2012

2012 KPSS Ortaöğretim / Önlisans Soruları Yayınlandı

22-23 Eylül 2012 tarihlerinde yapılan 2012 KPSS Ortaöğretim / Önlisans sınavının soruları yayınlandı. Sorulara yazımızın devamından erişebilirsiniz.

KPSS kategorisine gönderildi Etiketler: , , , ,

Demirdöküm Servis – 444 5 545

Türkiye’nin her zaman en güvenilir ve en kaliteli ismi olmuş olan Demirdöküm her geçen gün müşteri memnuniyeti için gerekli tüm gelişmeleri ve adımları emin adımlarla atarak siz müşterilerine en iyi hizmeti sunmuştur.

Genel kategorisine gönderildi

2012 ALES Sonbahar Başvuru Tarihleri Açıklandı

ÖSYM bugün yaptığı açıklamada 2012 ALES Sonbahar Dönemi başvuru tarihlerini ve sınavla ilgili genel bilgileri açıkladı.

ALES kategorisine gönderildi Etiketler: , , , , , ,

Bosch Servis – Uzman Teknisyenler

Dünyanın en büyük markalarından olan Bosch , dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’ nin de her noktasında Özel Bosch Servisleriyle siz müşterilerimizin yanında yer almaktadır.

Genel kategorisine gönderildi Etiketler:

KPSS Ortaöğretim / Önlisans Sınava Giriş Yerleri Belli Oldu

22 Eylül 2012 tarihinde Cumartesi sabah ön lisans düzeyinde, 23 Eylül 2012 tarihinde Pazar sabah ortaöğretim düzeyinde yapılacak olan 2012 KPSS Ortaöğretim / Önlisans sınavına başvuran adaylar, ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi’nden sınava nerede gireceklerini öğrenebilirler.

KPSS kategorisine gönderildi Etiketler: , , , , ,

Fatih Arçelik Servis Merkezi

Uzun yıllar boyunca siz müşterilerimizin sorunlarına anında çözümü ulaştırmak ve en iyi hizmeti müşterilerimize ulaştırmak için Türkiyenin dört bir yanında olduğu gibi Fatih Arçelik Servislerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Genel kategorisine gönderildi Etiketler: ,