Aylar: Ekim 2011

ÜDS ve KPDS Kelimeler, Bağlaçlar ve Temel Yapılar [1]

KPDS ve ÜDS Kelimeler, Bağlaçlar, Yapılar

Sitemizde belirli aralıklarla ÜDS ve KPDS’de çıkmış kelimeler, bağlaçlar, sıfatlar ve zarfları paylaşacağız. Ancak belirli bir düzen içerisinde gidilmeyecek. Bütün seri takip edildiğinde KPDS ve ÜDS’de çıkmış olan birçok yapıyı analiz etmiş olacağız.

KPDS/ÜDS kategorisine gönderildi Etiketler: , , , , ,

ÜDS Sonuçları Açıklandı

ÜDS

ÜDS sonuçları açıklandı. Sonuçlar için tıklayınız.

KPDS/ÜDS kategorisine gönderildi

Tütüne Son Set Sigaraya veda et

Tüm Dünyada İnsanın en büyük düşmanı olan Sigara vücudun organlarına verdiği ve kanserin yanında cilt sağlığınada zararları oldukça fazladır. Sigaranın zararları anlat anlat bitmez bir çok tv ve gazetelerde Sigaranın zararları hakkında fazlaca yayın yapılmaktadır.
Sigaranın zararların sadece bazıları!

Genel kategorisine gönderildi Etiketler: ,

ÜDS Sonuçları Haftaya Kaldı

ÜDS

Geçtiğimiz yıllardaki açıklanma sürelerine göre yaptığımız analize göre bugün açıklanması gereken ÜDS, büyük ihtimalle önümüzdeki hafta içerisinde açıklanacak.

KPDS/ÜDS kategorisine gönderildi Etiketler: , , , ,

ALES Başvurularında Son Gün

ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı)’e başvuracak adaylar için son gün. Başvurmak isteyen adaylar ücretleri yatırdıktan sonra 23:59’a kadar başvurularını yapabilirler.

ALES kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,

Gazete ilan bürosu Ankara

Emlak başlı başına bir sektördür. Emlaklarınızı en güzel şekilde değerlendirmekte bizim işimizdir. Emlak diyince ev, arsa, tarla yani taşınmaz gayrimenkulleri kapsamaktadır.

Genel kategorisine gönderildi Etiketler:

ÜDS Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

ÜDS (Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavı) geçtiğimiz pazar günü (9 Ekim) yapıldı. Şimdi sınava giren adaylar ÜDS sonuçları ne zaman açıklanır sorusunun cevabını merak ediyor.

KPDS/ÜDS kategorisine gönderildi Etiketler: , , , , , , ,

Posta kayıp ilanı vermek

Türkiye gerçeği olan işsizlik ilan deyince akla iş aramak için kullanıldığını getirmektedir. İlanlar her kitleye hitap eden bir hizmettir. Posta gazetesi ilan ajansı seri ilanlar, ticari ilanlar ve sosyal ilanlar olarak çeşitlendirilmiştir.

Genel kategorisine gönderildi Etiketler:

YLSY Sonuçları Açıklandı

Yurt Dışına Lisansüstü Öğrenim Görmek Üzere Gönderilecek Adayları Seçme ve Yerleştirme (YLSY-2011/2) sonuçları açıklanmıştır.

Genel kategorisine gönderildi Etiketler: , ,

Ankara Hürriyet Seri İlanlar

Su anda bulunduğumuz ülke ekonomisine göre neden hürriyet ilanlar birazda onu açıklayalım. Hürriyet seri ilanlar denilince akla hürriyet gazetesi ve hürriyet gazetesinin hürriyet ik eki gelmektedir. İlk olarak hürriyet seri ilanlar Türkiye genelinde ilan vermek dışında hürriyet gazetesinde olduğu Gibi

Genel kategorisine gönderildi Etiketler: